Intern Beheer

Danny Huysmans, directeur Intern Beheer
Bel: +32-2-550 15 32 – danny.huysmans@fwo.be

Bel: +32-2-550 15 20 – personeelszaken@fwo.be

Stephan Duray, diensthoofd Personeelszaken
Bel: +32-2-550 15 20 – stephan.duray@fwo.be

Lieve De Coensel,  dossierbeheerder Personeelszaken


Lies Vandecasteele, dossierbeheerder Personeelszaken


Sandra Willen, dossierbeheerder Personeelszaken


Clara De Rop , administratieve medewerker

Bel: +32-2-550 15 40 – boekhouding@fwo.be

Alain De Dobbeleer, diensthoofd
Bel: +32-2-550 15 40 – alain.dedobbeleer@fwo.be

Martine Willems,  administratieve medwerker

Bel: +32-2-550 15 14 – informatica@fwo.be

Geert De Pauw, diensthoofd
Bel: +32-2-550 15 14 – geert.depauw@fwo.be

Mikhail Bondarenko, analist-programmeur


Jente Van Den Broecke, analist-programmeur


Ervin Musovic, junior IT medewerker

Bel: +32-(0)2-550 15 51 – documentenbeheer@fwo.be

Danique Moors: adviseur documentenbeheer
Bel: +32-2-550 15 51 – danique.moors@fwo.be

Alain Van De Velde, administratieve medewerker

Bel: +32-2-550 15 06 – logistiek@fwo.be

Werner Coorevits, coördinator Logistiek
Bel: +32-2-550 15 06 – werner.coorevits@fwo.be

Logistieke medewerkers
Guido Beerens

Ingrid De Ridder
Sevgul Sincan
Sonia Van Bogget
Annick Van De Pontseele

Gert Verelst
Marc Willems