Operationeel Beheer

Danny Huysmans, directeur operationeel beheer
Bel: +32-2-550 15 32 – danny.huysmans@fwo.be

Tanja Rubbrecht, diensthoofd aanvragen en lopende dossiers
Bel: +32-2-550 15 33 – tanja.rubbrecht@fwo.be

Dossierbeheerders

  • Gebied Biologische wetenschappen
    Anja Van Der Haegen
    Silvie Vandewijer

    Bel: +32-2-550 15 82 - bio@fwo.be
  • Gebied Cultuurwetenschappen
    Elsie Pernet
    Silvie Vandewijer

    Bel: +32-2-550 15 84 - cult@fwo.be
  • Gebied Gedrags- en Maatschappijwetenschappen
    Nathalie Berghmans
    Cedric Van den Bosch
    Bel: +32-2-550 15 86 - GM@fwo.be
  • Gebied Medische wetenschappen
    Hellen Boterbergh
    Nancy Roobaert – Peeters
    Nathalie Van Damme
    Nena Van Den Steen

    Bel: +32-2-550 15 90 - med@fwo.be
  • Gebied Wetenschap en Technologie
    Sven Deschuyter
    Ilse Raveel
    Chantal Vandenheede
    Bel: +32-2-550 15 88 - WT@fwo.be
  • Internationale mobiliteit
    Els De Samblanx
    Marleen Wollaert
    Bel: +32-2-550 15 92 - interprog@fwo.be
  • Excellence of Science-programma (EoS)
    Bel: +32-2-550 15 44 - eos@fwo.be
  • Administratieve ondersteuning
    Freya Bellemans
    Leen Cassiman
    Sven De Smet

informatica@fwo.be

Geert De Pauw, diensthoofd
Bel: +32-2-550 15 14 - geert.depauw@fwo.be

Mikhail Bondarenko, analist-programmeur

Koen De Praetere, analist-programmeur

Jente Van Den Broecke, analist-programmeur

Ervin Musovic, junior IT medewerker

personeelszaken@fwo.be

Stephan Duray, diensthoofd personeelszaken
Bel: +32-2-550 15 20 – stephan.duray@fwo.be

Lieve De Coensel,  dossierbeheerder personeelszaken


Lies Vandecasteele, dossierbeheerder personeelszaken


Sandra Willen, dossierbeheerder personeelszaken


Clara De Rop, administratieve medewerker

Boekhouding

boekhouding@fwo.be

Alain De Dobbeleer, diensthoofd
Bel: +32-2-550 15 40 – alain.dedobbeleer@fwo.be

Martine Willems,  administratieve medewerker

Begroting

Jochen Collier: adviseur financiering en begroting
Bel:
+32 2-550 15 74 - jochen.collier@fwo.be

Operationele planning

expert@fwo.be

  • Christiane Linthout: verantwoordelijke operationele planning
    Bel: +32-2-550 15 35
  • Marc Jansegers: dossierbeheerder administratie expertpanels
    Bel: +32-2-550 15 71

Informatiebeheer

documentenbeheer@fwo.be

Danique Moors: adviseur documentenbeheer
Bel: +32-2-550 15 51 – danique.moors@fwo.be

Alain Van De Velde, administratieve medewerker

Logistieke ondersteuning

logistiek@fwo.be

Werner Coorevits, coördinator logistiek
Bel: +32-2-550 15 06 – werner.coorevits@fwo.be

Logistieke medewerkers
Guido Beerens

Ingrid De Ridder
Sevgul Sincan
Sonia Van Bogget
Annick Van De Pontseele

Niels Van Vaerenbergh
Gert Verelst
Marc Willems