Voor de onderzoeker

Gebied Biologische wetenschappen
Anja Van Der Haegen
Silvie Vandewijer
Bel: +32-2-550 15 82 - bio@fwo.be

Gebied Cultuurwetenschappen
Elsie Pernet
Silvie Vandewijer

Bel: +32-2-550 15 84 - cult@fwo.be

Gebied Gedrags- en Maatschappijwetenschappen
Nathalie Berghmans
Cedric Van den Bosch
Bel: +32-2-550 15 86 - GM@fwo.be

Gebied Medische wetenschappen
Hellen Boterbergh
Nancy Roobaert – Peeters
Nathalie Van Damme
Nena Van Den Steen

Bel: +32-2-550 15 90 - med@fwo.be

Gebied Wetenschap en Technologie
Sven Deschuyter
Ilse Raveel
Carlijn Stevens

Chantal Vandenheede
Bel: +32-2-550 15 88 - WT@fwo.be

Interdisciplinair onderzoek
Sven Deschuyter
Bel: +32-2-550 15 13 - interdisciplinair@fwo.be

Internationale mobiliteit
Els De Samblanx
Marleen Wollaert
Bel: +32-2-550 15 92 – interprog@fwo.be

Excellence of Science-programma (EoS)
Yannick Cazier
Bel: +32-2-550 15 47 - eos@fwo.be

SB-beurzen
dr. Dirk Otte: beleidsmedewerker
Bel: +32-2-550 15 89 – dirk.otte@fwo.be

SBO-projecten
dr. Tom Van de Putte: beleidsmedewerker
Bel: +32 2-550 15 91 - tom.vandeputte@fwo.be

dr. Alain Deleener: beleidsmedewerker
Bel: +32 2-550 15 95 - alain.deleener@fwo.be

TBM-projecten
dr. Patricia Menten: beleidsmedewerker
Bel: +32 2-550 15 93 - patricia.menten@fwo.be

Onderzoeksinfrastructuur
Caroline Volckaert: adviseur Onderzoeksinfrastructuur
Bel: +32 2-550 15 42 - caroline.volckaert@fwo.be

Nationaal Contactpunt
Algemeen e-mailadres: ncp_fwo@fwo.be

ir. Ann Van Hauwaert: NCP coördinator
Bel: +32-2-550 15 60 - Ann.VanHauwaert@fwo.be


Margot Beereboom: adviseur onderzoeksaangelegenheden
Bel: +32-2-550 15 76 – margot.beereboom@fwo.be

Man Hei To: adviseur onderzoeksaangelegenheden
Bel: +32-2-550 15 55 - manhei.to@fwo.be

ERA-NET en JPI
Algemene e-mailadressen: eranet@fwo.be en jpi@fwo.be

dr. Olivier Boehme: wetenschappelijk beleidsadviseur
Bel: +32-2-550 15 45 – olivier.boehme@fwo.be

Toon Monbaliu: adviseur onderzoeksaangelegenheden
Bel: +32-2-550 15 70 - toon.monbaliu@fwo.be