Algemene leiding

dr. Hans Willems: secretaris-generaal
Bel: +32-2-550 15 26 - hans.willems@fwo.be

  • Anne Vanderwegen: directiesecretariaat
    Bel: +32-2-550 15 15 - fwo@fwo.be
  • Gert Verelst: chauffeur

dr. ir. Isabelle Verbaeys: hoofd internationale aangelegenheden
Bel: +32-2-550 15 31 – isabelle.verbaeys@fwo.be

  • dr. Gregory Absillis: beleidsmedewerker internationale aangelegenheden
    Bel: +32-2-550 15 29 - gregory.absillis@fwo.be
  • Tinne Jacobs: adviseur internationale aangelegenheden
    Bel: +32-2-550 15 44 – tinne.jacobs@fwo.be

Caroline Volckaert: beleidsmedewerker
Bel: + 32-2-550 15 42 - caroline.volckaert@fwo.be

eranet@fwo.be en jpi@fwo.be

dr. Olivier Boehme: coördinator cel strategie en beleid
Bel: +32-2-550 15 45 – olivier.boehme@fwo.be